Najlacnejšie knihy

Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Goto down

Najlacnejšie knihy

Odoslať pre Admin za St január 14, 2009 11:14 am

Najlacnejšie knihy

Kde sa dajú zakúpiť knihy za dobrú cenu? Jasné, že to nezávisí iba od titulu, ale aj od iných faktorov akými sú náklady za prenájom priestorov pre antikvariát, dodávatel, atd´...

Admin
Administrátor fóra

Počet príspevkov : 386
Registration date : 11.01.2009

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Re: Najlacnejšie knihy

Odoslať pre Bio za Pi január 23, 2009 4:25 pm

Podľa mojich znalostí je to Gorila a Kma. Kma je na obchodnej a Gorila už netuším. V Kma sú naozaqj lacný a ich knihy sa dajú kúpiť naozaj až prekvapivo lacno
Bio

Počet príspevkov : 24
Registration date : 12.01.2009

Návrat hore Goto down

Odoslať pre XY za So február 28, 2009 2:07 pm

Bio napísal:Podľa mojich znalostí je to Gorila a Kma. Kma je na obchodnej a Gorila už netuším. V Kma sú naozaqj lacný a ich knihy sa dajú kúpiť naozaj až prekvapivo lacno

Pokial ide o online nakupovanie, tak možno sa niekedy dá zakúpiť niečo lacnejšie, ale o najlacnejších knihách s prirážkov za poštovné by som radšej nehovoril, ak už mám byť naozaj korektný. Určite nie o nejakých "najlacnejších knihách" s 200.korunovou prirážkov za poštovné. Volakedy som si v Kma kúpil jednu knihu za 70.sk čo bola dovtedy pre mňa úplne nevídaná cena knihy a keby som mal za tie knihy platiť ešte aj poštovné, tak iba samé poštovné ma výde na väčšiu položku ako samotné knihy...

Mimochodom Kma sa z obchodnej sťahovali a nevieš náhodov, kde teraz sídlia. Viem, že sa odtial oplatí nakupovat a sám som si tam už nejaké knihy aj zakúpil, ale teraz som niečo potreboval a vôbec som nevedel, kde ich nájdem.
XY

Počet príspevkov : 38
Registration date : 13.01.2009

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Admin za Po marec 09, 2009 11:55 pm

XY napísal:
Bio napísal:Podľa mojich znalostí je to Gorila a Kma. Kma je na obchodnej a Gorila už netuším. V Kma sú naozaqj lacný a ich knihy sa dajú kúpiť naozaj až prekvapivo lacno

Pokial ide o online nakupovanie, tak možno sa niekedy dá zakúpiť niečo lacnejšie, ale o najlacnejších knihách s prirážkov za poštovné by som radšej nehovoril, ak už mám byť naozaj korektný. Určite nie o nejakých "najlacnejších knihách" s 200.korunovou prirážkov za poštovné. Volakedy som si v Kma kúpil jednu knihu za 70.sk čo bola dovtedy pre mňa úplne nevídaná cena knihy a keby som mal za tie knihy platiť ešte aj poštovné, tak iba samé poštovné ma výde na väčšiu položku ako samotné knihy...

Mimochodom Kma sa z obchodnej sťahovali a nevieš náhodov, kde teraz sídlia. Viem, že sa odtial oplatí nakupovat a sám som si tam už nejaké knihy aj zakúpil, ale teraz som niečo potreboval a vôbec som nevedel, kde ich nájdem.
Tam by možno mohlo zohrávať rolu aj to, či by si kvôli tej knihe nemusel cestovať a teda si robiť dalšie výdavky. Vrav niekomu napríklad z nejakej dedinky pri piešťanoch o najlacnejších knihách z Kma... jednoducho pre takýchto ľudí je výhodnejšie a pod pojmom: "najlacnejšie" si predstavujú asi úplne niečo než Kma, kedže by sa im ten výlet do Bratislavy asi pekne predražil. Nakupovanie cez internet by som určite nezatracoval, lebo nie všetko je v dosahu bydliska. Možno, že pre teba je to v Kma dostatočne výhodné, abyu si tie knihy nakúpil práve tam a ja sám tam tiež nakupujem, ale pre to aby niečo mohlo byť najlacnejšie pre dotyčnú osobu, ktorá je spotrebyteľom hrajú aj tie faktori nákladov za dopravu a ono je v podstate úplne jedno, či ide o cestovné, alebo o poštovné. Vždy sú to výdavky.

Admin
Administrátor fóra

Počet príspevkov : 386
Registration date : 11.01.2009

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Sponsored content

Sponsored content

Návrat hore Goto down

Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Návrat hore

Povolenie tohoto fóra: