forum

Goto down

forum

Odoslať pre Foran za Ut december 08, 2009 8:44 pm

Obvyklé forum je v podstate iba nejaká základňa prejavujúcich sa názorov, ideálov a podobne na, ktorej sa dá vo väčšine fór aj diskutovať s ostatnými.
Skoro všetky internetové diskusné fóra sú nejakým spôsobom cenzúrované pokial ide o vulgarizmi a všetko čo pohoršuje dobré mravy, alebo zákony, avšak to už závisí od jednotlivých administrátorov do akej mieri cenzúra prebieha.
V demokratickej spoločnbosti síce nieje prípustné porušovanie zákona, ale je prípustné používanie expresívnzch výrazov v diskusii.

Myslíte si, že by príspevky v diskusných forach mali byť niekym cenzúrované?

Foran

Počet príspevkov : 1
Registration date : 08.12.2009

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Re: forum

Odoslať pre Tobbi za St december 09, 2009 6:46 pm

Ani demokratickom zriadeni nieje právo vyjadrenia sa brane absolutisticky. Kazde forum ma teda svoje pravidla, ktore bymali byť v sulade s ustavou danej krajiny, kde forum prebieha.

Tobbi
Anonymný


Návrat hore Goto down

Re: forum

Odoslať pre Admin za Št december 10, 2009 12:13 am

Ale nie, náhodou na väčšine diskusných fór je tých vulgarimov a kadečoho iného naozaj dosť, ale mal by som to snád´brať ako krytiku toho, že tu ich nenájdeš, alebo že je skoro na každom fóre zákaz nacistických hesiel a podobne? či ako, lebo nejako presne si sa nevyjadril, že o čo by ti akože vlastne išlo.
Inak mimochodom toto forum nieje podrobované žiadnej strašnlivej cenzúre slova a asi každý si tu môže vyjadrič čo chce a nieje to v konflikte so zákonom, ale to je podla mňa úplne v poriadku.

Admin
Administrátor fóra

Počet príspevkov : 386
Registration date : 11.01.2009

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Re: forum

Odoslať pre Sarky za Pi december 25, 2009 10:48 pm

Mislím, že diskusné fórum je aj tak trochu o nejakej výmene názorov a kvôli tomu na fóra potom aj nejaký tý ľudia chodia. Nie že by sa tam všetci chodili zrovna pohádať, ale ajtak sa dá povedať že je to bežná prax prispievateľov do diskusii.

Sarky
Anonymný


Návrat hore Goto down

Re: forum

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.