Rok 2012 - koniec sveta

Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Goto down

Rok 2012 - koniec sveta

Odoslať pre Sandra za St december 02, 2009 10:23 pm

Podla nejakých veštieb má prísť v roku 2012 koniec sveta. Chcela by som vedieť či ste poverčivý a začnete kvôli tomu napríklad viacej sexovať a užívať si kým to pokladáte za možné. Môže podla vás v roku 2012 naozaj prísť koniec sveta, lebo dosť ľudí sa ma napríklad píta na znamenie a verí v predpovede podlľa horoskopov, tak si myslím, že budú pokladať za možné aj príchod apokalypsy v 2012.

Ja osobne tej predpovedi neprikladám žiadny dôvod dôverihodnosti, iba by ma zaujímalo ako sa zariadia tý čo v to veria.

Sandra

Počet príspevkov : 112
Registration date : 12.01.2009

Zobrazit informácie o autorovi http://zeleny.naturalforum.net/html-h2.htm

Návrat hore Goto down

Re: Rok 2012 - koniec sveta

Odoslať pre Admin za Pi december 04, 2009 6:49 pm

Neviem... ja v žiadnu apokalypsu v roku 2012 neverím, ale poznám takých ktorý sa tak zariadujú tak či tak.
Inak zdá sa mi, že to bol Nostradamus s tými jeho "predpovedami" o konci sveta.
Inak áno... celkom dobrý predpoklad, že ľudia čo veria horoskopom a všetci poverčivejší môžu lahšie uveriť aj tým Nostradamovým predpovediam.

Admin
Administrátor fóra

Počet príspevkov : 386
Registration date : 11.01.2009

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Odoslať pre marek za Ut jún 22, 2010 1:33 pm

Otazka roku 2012 je velmi komplikovana.
V prvom rade internet ponuka vlemi zkreslene a milne info, ale ked lepsie hladate najdete aj veci co maju vlemi blizko k pravde.
Ked zadate do google 2012 tak vam ako prve tri linky najde apokalypticke zvasty, z toho jeden dementny film. To je typicka uzakza nasej spolocnosti a toho ako je cele ludstvo manipulovne pomocou strachu a smrti. (tak isto ako to vidite kazdy den v spravach a TV celkovo)
No uistujem vas ze ziadny koniec sveta nebude, mozno nasa planeta a ludstvo prejdu aj drastickejsimi zmenami ale zivot na zemi neskonci. Okolo roku 2012 sa to toci koli tomu ze maysky kalendar skonci presne 21.12.2012 ale to konci len ich cyklicky kalendar. Podla mayov ma prist koniec casu. Pride doba ked uz nebude mat cas taky vyznam ako ma teraz. To co sa deje vo svete su len nieco ako porodne bolesti noveho ludstva. Prave to je ta udalost co ma prist, no nestane sa to len tak zo dna na den... Z najvacsou pravdepodobnostou to uz zacalo a potrvato niekolko rokov... zhruba od 2007 do 2015. Mozete to vidiet vsade okolo seba, situacia v akej sa nachadzame sa na planete ako je Zem stane len raz za celu jej existenciu... nachadzame sa na prelome technologckeho pokroku... Intergracia vedomia, prirody a technologie je nam na dosah...

tu pridavam par doverihodnych zdrojov, no neberte vsetko co tyto pani hovoria tak konkretne, nesnazte sa to uchopit rozumom lebo niektore veci su viac metaforicke...

http://helar.wordpress.com/2009/12/27/2012-ocami-drunvalo-melchizedeka/

http://www.cez-okno.net/clanok/21-12-2012-nastane-koniec-casu

marek

Počet príspevkov : 4
Registration date : 21.10.2009

Návrat hore Goto down

Odoslať pre marek za Ut jún 22, 2010 3:13 pm

marek

Počet príspevkov : 4
Registration date : 21.10.2009

Návrat hore Goto down

Odoslať pre charon za Ne september 12, 2010 11:34 pm

Každý má svoj vlastný koniec sveta. Je to osobná záležitosť každého z nás, ba až intímna. Je to naša smrť.

charon
Anonymný

Návrat hore Goto down

a predsa to príde - G.Galilei

Odoslať pre podmet1 za So február 05, 2011 5:59 am

Mate pravdu všetci, nič nepríde, ale ak to príde, zasmiali ste sa naposledy.Ešte ste sa nekúpali v studenej záplavovej vode ako ja, ked som chytal za rúčku moju Blaženku, aby
ju nestiahlo dole. Ani ste sa neoháňali v lese, hrablami, ked ja som nevedel kde to skôr uhasiť, a tam kde som uhasil, začalo znova horieť, lebo fúkal silný vietor v Níz.Tatrách.
Máte pravdu všetci čo sa vysmievate, je to dobré pre koho_? No predsa pre Pána tohto sveta
a tým je Satan. Zneužíva vaše mozgy aby ste všetko bagatelizovali. Ano, tak to bude,
nikto to nebude čakať, tobôž tomu veriť. " Ten deň príde, ako zlodej v noci" /Zjavenie Jána/

podmet1
Anonymný

Návrat hore Goto down

konec sveta??? podla mna NIE ...

Odoslať pre Lxxx za Ne február 06, 2011 12:57 am

podla mna nikto nemože vedeť kedy sa čo stane do predu ... všetko su len fázy, ktoré ludia vymyslia a chcu tomu verit ... čítala som už vela o takých a všade píšu to iste ... mayský kalendár-že konec sveta pretože konec kalendára???čo je na tom pravdy???0.000 001% taktiež Sibila všetko je len akože...
taktiež rok 2012 : presne pred 100 rokmi potopenie titanicu-na titanicu boli ludia každej vrstvy tak ako na zemi všetci boli na jednej lodi ako ludia na zemi ... ovela wečia katastrofa sa stane ako to??? je to všetko pravda???niekto tomu verí, iníí nie ...
podla mna by ludia mali veriť tomu čo chcú a načo to dávať na verejnost...potom budu tomu veriť viaceri a budu vela teorii o zániku sveta a stoho možno ani jedna pravdiva.....
takže podla mna konec sveta v roku 2012 nebude ... možno sa stane nejaka živelná pohroma a svet nezanikne.možno ľudstvo ano a začne nová era života...je vela možnosti čo sa može stať...ale nič nemusí byť pravda.

Lxxx
Anonymný

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Sponsored content

Sponsored content

Návrat hore Goto down

Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Návrat hore

Povolenie tohoto fóra: