Pijú študentky alkohol kvôli atraktivite?

Goto down

Pijú študentky alkohol kvôli atraktivite?

Odoslať pre Sandra za Št november 05, 2009 1:37 am

Trochu som sa hrabala na Sciene Daily a našla som tam niečo o jednom zaujímavom výskume hovoriacom o pití alkoholu:

Podla poznatkov antialkoholického sociologického výskumu psychologa Josepha LaBrie z univerzity Loyola Marymount sídliacej v Los Angeles si dospievajúce ženy myslia, že pitie alkoholu zvyšuje ich sexepíl a muži ich chcú po zopár pohárikoch viacej. V sociologickom prieskume bolo dotazovaných 3616 heterosexuálnych študentov. Prieskum bol zameraný na vnímanie žien mužmi a čo si o postoji mužov vo vsťahu k sebe samím myslia samé.

Podla výsledkov: 71% študentiek zle odhadlo aký majú pre mužov sexepíl pri pití alkoholu.
Podľa dotazovaných žien priťahujú mužov viac ak si vypijú. Podľa 16% dotazovaných žien ich priťahujú najviac po 5-6.pohárikov a podla 16% od ních chcú, aby ich na večierku vypili 5-6.
Podla výsledkov odpovedí mužov od nich pri spoločnom pití požadujú 50% z toho čo naozaj vypijú, čiže vypijú dvojnásobok toho čo by si predstavovali muži. Podla vyjadrení mužov sa im žena po vypití viac ako 2.pohárikoch už nezdá byť príťažlivá. Podla výsledkov prieskumu sa študenti v priemere vyjadrili, že opitá študentka nieje sexi.

Z prieskumu teda vychádza, že niektoré ženy pijú, aby boli pre mužov príťažlivejšie, ale ak pijú, tak ich nezladávajú príťažlivými. Na druhpú stránku všetci vieme, že opitú ženu je možné oveľa lahšie zviesť. Je veľmi pravdepodobné, že študentky, ktoré sa vo svojom úsudku mílili počítali práve s tým, že pri pití alkoholu na mužov pôsobia ako lahšia korisť.

Sandra

Počet príspevkov : 112
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 12.01.2009

Zobrazit informácie o autorovi http://zeleny.naturalforum.net/html-h2.htm

Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.