Chcu mat deti ekologovia?

Goto down

Chcu mat deti ekologovia?

Odoslať pre Anonym za Ut september 29, 2009 5:29 pm

Chcu mat ekologovia deti? Ekologovia predsa rozpravaju o preludnosti najcastejsie.

Anonym
Anonymný


Návrat hore Goto down

Re: Chcu mat deti ekologovia?

Odoslať pre Admin za Ut september 29, 2009 7:52 pm

Pokial by som mal rozprávať sám za seba, tak prinajmänšom chcem žiť v páre, teda v nejakej forme normálneho monogamného vsťahu so ženou "X", pravdepodobne budem mať niekedy dieťa. Ale skôr som to prehnal s odpovedou, lebo nikomu do toho nič nieje. Nieje to téma na diskusiu, lebo zovšeobecnená by bola nekorektná voči zainteresonovaným, navyše zákon už dávno existuje a popisuje to dosť jasne.
1. Každý má právo na súkromie a rodinný život link: http://zeleny.naturalforum.net/forum-f4/topic-t226.htm
Adekvátna reakcia na konanie, konštatovania, či odpovedanie na túto otázku niekym iným než pojednávaným ekologom/-ičkou, alebo hocikým o kom je reč je trestné oznámenie, respektívne nejaké konanie, či rovno výkon trestu. či to takéto prípady bude riešiť súd, alebo to zasiahnutý človek, ktorému bolo narušené právo na súkromie ale dosť hrubými prostriedkami vyriešia sami, tak teda na to odpovedať neviem, alebo možno sa k tomu jednoducho iba nebudem vyjadrovať...
Je jedno či sa o tom zdielajú informácie, či prípadne ako forma zásahu do súkromia dezinformácie verejne mediálne, pri zhromaždení väčšieho počtu ľudí, alebo v dialogu dvoch ľudí.

2. Europa vymiera a problémom Europy nieje preľudnenosť, ale vymieranie obyvateľstva. Neplodenie detí Europanom nezmení nadmerné rozmnožovanie sa, či populačnú exploziu v ázii a Južnej Amerike. K tomu je možné sa vyjadriť toľko že v Europe je detí potreba a v ázii okrem Ruska sa ich rodí nadbytok k možnostiam daných krajín na uživenie sa takého počtu obyvateľstva, rovnako ich priemysel vzhladom k možnostiam osobných rozpočtov podnikatelských subjektov a finančných rozpočtov daných krajín sa kvôli tomu do istej miery podpíše na nezvládaní vykrýtia výdavkov na novšie a šetrnejšie technologie, ktoré napríklad znižujú produkcie Co2 a zavádzajú sa v bohatších krajinách. Tak isto nežijeme na území, ktoré nás neuživí a poväčšinou neúmerne nečerpáme limitovane obnovitelné zdroje nad hranicou ich obnovitelnosti. Preľudnenosť v niektorých regionoch prináša chudobu a tá zase ničenie živ. prostredia.
S Europov je to však naopak. Príliš prudký pokles populácie by mal zase iné dalekosiahle následky, ktorými by sa ekonomiky krajín podpísali na životnom prostredí.

3. Ekologovia nehlásajú nech nikto nemá žiadne deti, ani kto ich má koľko mať a preľudnenosť ani nieje z najčastejších témat rôznej verejnosti EkoLobbystov.

Admin
Administrátor fóra

Počet príspevkov : 386
Registration date : 11.01.2009

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.