IP Hider

Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Goto down

IP Hider

Odoslať pre Admin za Št august 13, 2009 12:32 am

IP Hider je počítačový program, ktorý ponúkne masku vašej prítomnosti na internete. V realite je pomocou IP adries možné vypátrať adresy a hackovať, alebo posielať trojske kone, ale pri používaní podobných softwareov je človek nedolapitený a v naozajstnej anonymite. Myslím, že narozdiel Hide IP Platina s Hiderom niesú istoty pre hackerov, ale pre normálnych surferov o to väčšie. IP Hider je program, ktorý je veľmi podobný Hide IP Platinum s tým rozdielom, že aj pri Trial verzii je možné si vybrať IP adresu, ktorá sa bude sliedičom zobrazovať ako krajina pôvodu. V praxi to znamená, že napríklad si môžete vybrať, či ste z Nemecka, Holandska, USA...

Stiahnutie, teda download Trial verzie programu IP Hider neporušuje autorské práva, kedže ide o program v skúšobnej dobe od samej spoločnosti, ktorá má autoreské práva a technicky to prevádzkuje. Ide o verziu v obmedzenej dobe užívania.
Odkaz na stiahnutie, či inak download skúšobnej trial verzie IP Hider:
kód:
http://ip-hider.en.softonic.com/download#pathbar

Admin
Administrátor fóra

Počet príspevkov : 386
Registration date : 11.01.2009

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Re: IP Hider

Odoslať pre db za Ne október 04, 2009 9:43 pm

Stacilo kliknut na vyskakovacie okno a windows to opravil sam, takze v pohode, ale... Stiahol som si to a potom co mi skoncila skusobna doba Hidera som ostal bez ip adresy, lebo mi ju ten program zmenil a následne po vypršaní trial verzie mi ziadna neostala. Mohol si na to upozornit, aby som vedel co sa deje.

db

Počet príspevkov : 4
Registration date : 04.10.2009

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Tobi za St október 21, 2009 1:02 am

No vidis... takze si nechcel mat viditelnu IP adresu a nakoniec nebolo co vidiet Laughing Tvoja IP-cka sa stala naozaj neviditelnou. Dosiahol si to, ani si nevedel ako.

Tobi

Počet príspevkov : 73
Registration date : 07.05.2009

Návrat hore Goto down

Odoslať pre honza080 za Št marec 24, 2011 2:01 am

Cool no paráda asi by si si k tomu mal kúpiť brožuru možno by si potom vedel, že také veci sa neskúšajú na čistom počítači a hlavne nie na vlastnej sieti...

honza080

Počet príspevkov : 1
Registration date : 24.03.2011

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Sponsored content

Sponsored content

Návrat hore Goto down

Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Návrat hore

Povolenie tohoto fóra: