Hidden Administrator 2.6

Goto down

Hidden Administrator 2.6

Odoslať pre Admin za St apríl 29, 2009 3:47 pm

lustračný obrázok ovládacieho panela Hidadmina stiahnutý z webu:


Hidden Administrator je program, ktorý slúži na vzdialenú správu osobného počítača. Opäť o ňom píšem práve preto, lebo čím viac o hackovaní človek vie, tak tým lepšie je schopný sa pred hacknutím Pc brániť.

Hidden Administrator 2.6 je rozhranie software, ktorý umožňuje vzdialenú, veľmi pohodlnú a nepozorovanú správu iného počítača pripojeného na internete. Vdaka grafickému ovládaciemu panelu a množstvu drobností je jeho ovládanie oveľa jednoduchšie než je tomu napríklad pri programe NetCat na, ktorý je potrené sa naučiť aspoň nejaké tie základy z "jazyka C", ale pri HidAdminovi je v podstate potrebné iba získať IP adresu obete počítača nad, ktorou sa hacker chystá brebrať kontrolu. Na takomto počítači môže potom hacker dni, alebo mesiace sledovať čo na danom napadnutom Pc človek robí a nepozorovane mu manipulovať s jeho Pc.
Na tomto obrázku je ukážka ako je možné zistiť IP adresu serveru webu - internetovej stránky. V ponuke "Start" sa zadá "spustiť" a tam sa vpíše: "cmd", čiže príkazový riadok. Zadá sa Ping a zaň adresa.
Ale pri zisťovaní IP adresy Pc -osobného počítača hackeri postupujú získavaním IP adresy z hlavičky dokumnetu E-mailu, ICQ... Z E-mailu ho získajú napríklad v Azet e-maily ak si na pravo hore pri čítaní mailu kluknú na "originál dokumentu" a v spleti dát a IP adries nájdu aj IP adresu osobného počítača človeka, ktorý správu odosielal.Download Hidden Administrator, sťianutie programu HidAdmin... download linky:
kód:
Plná free verzia 2.2    http://www.slunecnice.cz/sw/hidden-administrator/
Plná verzia 2.6 free to try na 30.dní    http://www.graboid.com/


Naposledy upravil Admin dňa Pi január 15, 2010 10:14 pm, celkom upravené 2 krát.

Admin
Administrátor fóra

Počet príspevkov : 386
Registration date : 11.01.2009

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Re: Hidden Administrator 2.6

Odoslať pre Tobi za Pi máj 08, 2009 9:17 pm

Ale zevraj na kazdom diskuznom fore je nejaky clovek zo softwareovej firmy, ktory to cita a vyvijaju potom antihackrský software podla hackerskych programov ako je Hidden Administrator 2.6.

Tobi

Počet príspevkov : 73
Location : Bratislava
Registration date : 07.05.2009

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Re: Hidden Administrator 2.6

Odoslať pre Admin za So máj 09, 2009 12:33 am

Ale samozrejme, ibaže iba ak sa im vyvíjať oplatí a budú mať návratnosť nákladov, lebo už iná vec je tá, že je dopyt po antivírových programoch, ale skoro nikto nepoužíva antihackerský software. Hidden Administrator 2.6 je z toho Hackerského software-u na, ktorý málokto používa ochranný software. Aj keby bolo neviem koľko antihackerských programov, tak väčšina ľudí si ani nevie zakodovať windows, alebo nepoužívajú heslá z pohodlnosti a nie, že by si inštalovali software proti hacku. Väčšinov ide o veľké firmy a organizácie, ktoré si ho zakupujú, ale to naozaj iba o tie veľké, alebo také, ktoré s informáciami priamo pracujú, alebo už niekedy hackerský útok zažili. Podstatné je koľko ľudí antihackerské programi má a nie koľko je ich vyvinutých. Hacker používajúci napríklad Hidden Administrator sa asi nemusi obávať, že by si v najbližších rokoch nikde ani neškrtol.

Admin
Administrátor fóra

Počet príspevkov : 386
Registration date : 11.01.2009

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Re: Hidden Administrator 2.6

Odoslať pre Rovet za Ne jún 21, 2009 6:13 pm

Ale pri tých linkoch síce ide o legálne, ale predsa len iba skúšobné verzie hidden administrátora. Po 30.dňoch skončí licencia a je potrebné si to zakúpiť.

Rovet

Počet príspevkov : 5
Registration date : 21.06.2009

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Re: Hidden Administrator 2.6

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.