Brutus aet2

Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Goto down

Brutus aet2

Odoslať pre Admin za Ut apríl 28, 2009 4:31 pm

čisto pre študíjne účeli popíšem niečo o Brutus aet2, ale samozrejme, že mi niejde o to, aby niekto crackoval heslá na e-mailové schránky cez POP3, hackoval cez FTP porty, atd... Myslím, že každý by mal mať možnosť ochrániť sa pred crecknutím svojho mailu a preto je potrebné o hackovaní a crackovaní vedieť čo najviac, aby sme sa pred tým vedeli patrične chrániť.

Brutus Eat je asi najrýchlejší program na crackovanie hesiel z E-mailových schránok a ak je táto informácia preležaná, tak stále ostáva minimálne v "TOP 3" najrýchlejších crackerských nástrojov na mailové účty.

Download, linky na stiahnutie Brutusu
kód:
http://www.google.com/search?hl=cs&lr=&ei=Nwj3ScfsMMyF_Qa7rNXVCQ&sa=X&oi=spell&resnum=1&ct=result&cd=1&q=brutus+aet2+download&spell=1

Práca so software-om Brutusom Aetkom
Práca s Brutus Aet2 je pri crackovaní hesiel e-mailových schránok sa dá vykonať 3.spôsobmi:
1, 2. S použitím Combolistu, pripádne Wordlistu/Passwordlistu
3.Použitie kombinatoriky Brute Force

Použitie Passwordlistu
Ukážka správne vyplneného Brutusa Aet2, pri crackovaní hesla e-mailovej schránky z Azet cez POP3 na obrázku stiahnutom z webu od anonymného crackera, ktorý nieje návodom, ale ilustráciou slúžiacou čisto iba na účeli zvýšenia vdelanosti o ich činnostiach:

Pri zadávaní mena sa vypňuje napr.: himbrumda55@azet.sk a nie iba himbrumda55!

Pri použití passwordlistu je potrebný nejaký wordlist. Wordlisty sa dajú lahko stiahnuť na Nete a obvikle si na nich autori nevyhradzujú autorské práva a nechávajú ich volne sťahovať. Tu nájdete nejaké české, Anglické, Slovenské, Nemecké a iné wordlisty:
kód:
http://mozektevidi.cz/wordlisty.html
kód:
http://wordlist.ic.cz/
Pri crackovaní program Brutus pomocou wordlistu odosiela slová vo wordliste na server Pop3, teda sa pomocou týchto slov snaží prihlásiť a v prípade, že sa mu to podarí cinknutím zasignalizuje, že zystil heslo a zobrazí Vám heslo a meno. Pointa je v tom, že tieto automatizované pokusy o prihlásenie prebiehajú rýchlosťou tisícou pokusov za minútu. Teda ak má Slovenský jazyk iba zopár tisíc slov, tak by odhalenie hesla nemal byť až taký problém, ajked´nejakú tu hodinku to niekedy trvať môže.

Combolist
Pri použití Combolistu ide skoro o to isté ako pri passwordliste, iba s tým rozdielom, že pri použití passwordlistu je známe meno osoby, ktorá bude cracknutá. Pri nasadení Combolistu ide aj o mená. Funguje to, tak, že sú testované mená aj heslá ak niesú známi Useri, ktorý na danom serveri napr.: "serveri Azet" majú účty.

Brute Force
Ide o veľmi málo používaný spôsob crackovania a je to tým, že pri nasadení "Brute Force", pri ktorom sa testujú všetky kombinácie hsiel je veľmi zdlhávé čakanie. Cracknutie hesla s Brute force je niekedy nielen na dlhé čakanie, ale aj dlhú životnosť Pc.
Pri tomto spôsobe program posiela na server všetky možné kombinácie písmen a číslic ako náhodný generátor znakov napr. ako prvé pošle:
1.aaaaaa
2.aaaaab
3.aaaaac
4......
čiže kým sa dostane k písmenu: "Z", ktoré by mohlo byť napríklad v hesle: "ZZZZ9A" tak sa tak skoro nedočkáte, kedže stíha zasielať iba okolo 3.kombinácii hesiel za sekundu. S wordlistom to ide rýchlejšie. Za hodinu otestuje okolo 10.tisíc hesiel, ktoré posiela na server POP3 a v prípade, že nejaká z tých kombinácii bude správna, tak zazvoní a zobrazuje heslo a meno k e-mailovej schránke.
V prípade použitia Brute Force je možnosť prednastravenia na kolko písmen má testovať kombinácie znakov. To slúži k tomu, že ak by malo heslo napríklad 8.cifier znakov, tak by ste nemuseli čakať kým otestuje 1-8.číselné ciferné kombinácie písmen, číslic a znakov, ale program by mohol testovať ihned´ 8.ciferné heslá

Naposledy upravil Admin dňa Ut január 19, 2010 8:47 am, celkom upravené 12 krát.

Admin
Administrátor fóra

Počet príspevkov : 386
Registration date : 11.01.2009

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Re: Brutus aet2

Odoslať pre Nightrider za Pi máj 08, 2009 4:45 pm

Celkom zaujímavý program. Asi som trochu lamoidný a mám k tomu nejaké otázky:
1.Sú novšie verzie od Brutus Eat2? Lebo určite, že najnovšia verzia softwaru je asi tým najlepším.

Nightrider

Počet príspevkov : 28
Registration date : 12.01.2009

Návrat hore Goto down

Brutus eat3

Odoslať pre Admin za Pi máj 08, 2009 5:41 pm

Existuje napríklad Brutus Mig33 z 2008, ale čo som ho videl, tak ak by som bol Hacker, tak ho nepoužívam ale samozrejme, že niesom. Je mi veľmi podozrivé ak od používateľa programu akým je Brutus niekto píta registráciu. Chcieť registráciu od Hackerov? To čo má byť... Pri Mig33 registráciu chcú a nepôsobí ako typický Brutus a má nejaké odveci grafické rozhranie.
Síce o Mig33 toho nejako strašne veľa neviem, ale ajtak... stačilo mi.

Potom som narzil na niečo čo bolo označené ako Brutus Eat3, ale bolo to iba v jednej download prílohe na Rapidshare a nič presnejšie som sa nedočítal. Link bol mierne vadný, ťakže o Eat3 toho neviem oveľa viac než predtým. Ak poriadne pogoogluješ, alebo poaltžavistuješ, tak niečo o Eat3 nájdeš.

Admin
Administrátor fóra

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Tobi za Pi máj 08, 2009 9:11 pm

V kolkych pripadoch ten brutus eat2 s pouzitim wordlistu funguje? Nejake percentualne statistiky uspesnosti pri crackovani cez pop3 ak by take boli.

Tobi

Počet príspevkov : 73
Registration date : 07.05.2009

Návrat hore Goto down

Brutus wordlisty

Odoslať pre Admin za So máj 09, 2009 12:21 am

Podla toho, či by bola robená štatistika úspešnosti všetkých Hackerov, začiatočníkov, alebo pokročilých. Začiatočníci obvikle nasadzujú nesprávne Wordlisty. Samozrejme, že ak Cracker s programom Brutus hladá napríklad heslo, ktoré je nejakého Angličana, tak nebude nasadzovať český, Slovenský, Francúzky... Worlist, ale nasadí ten Anglický.
Za dalšie pre Crackra používajúceho Brutus eat2 je vhod si ako prvé vyberať vodlist podla osobnosti cracknutého majitela emailovej schránky. Napríklad ak je to teenager, tak si treba vybrať wordlist s výrazmi o drogách, hudobných skupinách, jednoduchých heslách namiesto wordlistov s menšou pravdepodobnosťou úspechu.

kód:
http://packetstormsecurity.org/Crackers/wordlists/
http://mozektevidi.cz/wordlisty.html
http://www.nmrc.org/pub/faq/hackfaq/hackfaq-04.html
Ale jasné, že na Slovensku nieje odveci otestovať Slovenské, ale Googlovať a hladať sa mi ich nechce.

Admin
Administrátor fóra

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Tobi za Ne máj 10, 2009 9:36 pm

Pravdu povediac, tak je to dost nejednoznacna odpoved. Mimochodom co ak ma niekto kombinaciu pismen, cislic a inych znakov? V takom pripade nieje wordlist na nic a to znamena, ze asi ani Brutus, alebo nie? Ak je brute force taky pomaly, tak co stym?

Tobi

Návrat hore Goto down

Odoslať pre WuBE za St júl 22, 2009 1:21 pm

Brute Force je pomalý... áno. Passwordlistov je nepreberné množstvo... tiež pravda. Tak čo tak skúsiť niečo iné než práve Brutus Eat? Možno, že by na to nebol potrebný ani crackovací software, ale zvykom sú napríklad email typu: došlo k systémovej chybe, pošlite nám heslo a názov mailu by bol napríklad: servis@azet.sk, admin@azet.sk, alebo niečo podobné na tej stránke, kde hostuje s e-mailovou schránkou. Ale neodporúčam to praktizovať, lebo je to trestné a dokonca lahko vypátratelné.

WuBE
Anonymný

Návrat hore Goto down

brutus a Azet

Odoslať pre pista za Ne august 02, 2009 8:07 pm

Skusal som cracknut seba len tak  ci funguje ccrackovanie na Azete... vsetko som zadal spravne do word listu som dal svoje heslo... ale nenaslo mi to ! .... neviem preco 

pista
Anonymný

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Admin za Po august 03, 2009 10:47 pm

Jedna možnosť je tá, že išlo o zlý formát dokumentu z, ktorého pozostával wordlist a další je personálny faktor, alebo zle natiahnutý software Brutusu. Možno mal pozmenený zdrojový kod ako preerábka od človeka, ktorý to ukladal na server pre download, teda možno je to iba schránkov, respektívne rozhraním Brutus. Prečítaj si zdrojový kod, aby si vedel či ti to nepopapá windows. Ak išlo naozaj o test s vlastným heslom, ktoré sa nachádzalo vo wordliste, tak by to malo fachčiť bez problémov.

Pokial ide o samotný wordlist, tak predpokladám, že naozaj je problém v ňom. Mal by to byť textový dokument, čiže poznámkový blok a slová by mali byť oddelené riadkami.

Admin
Administrátor fóra

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Tobi za Št august 06, 2009 8:35 pm

Brutus je vysokorychlostna šunka, lebo trva najst kombinaciu, ajked je z TOP programov, ale na druhu stranku nemas mat preco problemy s vlastnym heslom vo wordliste. To sa mi uz nejako nezda.

Tobi

Návrat hore Goto down

Odoslať pre loool za Ne september 27, 2009 11:39 pm

na com su zalozene ostatne programi z TOP??tiez na worldlistoch???

na

loool
Anonymný

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Admin za Po september 28, 2009 5:06 pm

Ale dá sa to spraviť iným postupom s iným typom software-u než crackovacím, lebo to heslo sa dá získať aj z Pc po automatických prihláseniach k E-mailom z Pc. Typický príklad ako to funguje s "top" v rebríčku používaných programov (pre hosťovanie na Pc) nájdeš na svojom počítači v ponuke Windows na panely nástrojov v lavom rohu dole na monitore kam sa z časti práve pozeráš: štart (klik)-> spustiť (klik) --> (zadanie do pola pre zápis:) telnet (cmd je dalšia možnosť) (dalej: potvrdiť_ - enter) --> (zadanie:) help (enter); v Telnete ti vypíše všetky základné príkazy, ale aj zaujímavý príkaz: "Open Hostitel/host" a za tento základ príkazu sa ku kompletnosti ako jeho súčasť zadáva súradnica ciela na sieti, teda IP adresa.
Microsoft Telnet Client nepatrí do zoznamov nebespečného spyware-u a možno ani SpyWare-u vôbec a nieje to ani vírus, takže iba sám o sebe antivírusový program, bez špecifického osobného nadstavenia FileWall a každodenného ručného posudzovania každej zvláštnej akcie výmeny pocketov dát, prípadne úplne iných doprovodných programov, ktoré strážia výmenu dát na disku a na portoch je na...
Na relatívne slabo zabespečené Pc je z lepších najpoužívanejších napríklad "NetCat". Najpoužívanejšie sú Trojske kone. Koňa stačí hocikde uložiť, zaslať, počkať na stiahnutie a netreba, aby boli oba stroje online.
-->Ak sa chce niekto dostať k heslám od E-mailu, tak ich môže získať aj ak sú uložené v pamäti k internetovému prehliadaču ako napríklad GoogleChrome, Internet Exploler, Mozila... pre automatické prihlásenia k účtom, čiže heslá a Nicky získa z nainštalovaného software-u na pevnom disku počítača a vtedy to heslo nieje nutné crackovať na serveri kde je účet. Veľa trojanov je na zábavu, ale väčšina trojanov má za úlohu zbierať takéto dáta, takže ide to mnohými spôsobmi.

- Crackovací nástroj na E-mail je tu iba jeden a to Brutus Eat2. Bolo by možné písať o viacerých, ale novšie verzie je skoro nemožné stiahnuť (samozrejme nenabádam na žiadnu takú činnosť, iba popisujem pre zvýšenie vzdelanosti, ktorá pomôže chrániť sa proti hackerským útokom)
a pokial ide o iné staršie, tak tie nedosahujú výsledky Brutus Eat.
Brutus je multifunkčný a je možné sa cez neho dostať cez FTP porty serverov atd´...

- Brutus nieje spôsobilý na hacknutie Pc, teda osobného počítača. Na osobný počítač je potrebné dosiahnuť spojenie cez Telnet, alebo aspoň prepašovať programové dáta s "BackDoor" cez nejaký port modemu, routera, Bluetooth... To je možné napríklad aj cez poštový port, ktorý využíva napríklad Outlook Express, ale aj iné porty... ale pokial ide o Telnet, tak ten je súčasť programov pribalených k Windows. Slúži na správu vzdialených zariadení, teda počítačov v lokálnej, ale aj v nejakej verejnej sieti, teda cez internet. Za normálnych okolností ak je človek vlastníkom, alebo aspoň oprávneným správcom ostatných pripojených počítačov, tak samozrejme niejde o hackovanie, teda útok, či neoprávnená správa ako je známe, ale práve na hackovanie osobných počítačov je Telnet viac ako vhodný. Ide ho využívať aj cez CMD - príkazový riadok, ktorý je možné nájsť zadaním výrazu CMD v ponuke: štart, prípadne je možné spustiť aj Telnet.

- Do osobných počítačov a iných serverov je potrebné nájsť volný port na modeme, či routeri... dá sa to predstaviť ako množstvo brán z, ktorých sú nejaké priestupné. Potom po nájdení vhodného portu čo sa obvykle robí so skenermi portov je potrebné doň dostať dáta, ktoré budú obsahovať nejaké "BackDoor", "BackEnd" čiže software, ktorý bude nenápadný, ale dokáže spojiť cez nejaký sesterský program, či inú zložku/bunku programu dva počítače sprístupnením portu, alebo priamo prevziať tichú správu nad Pc a odosielať dáta z hostitelového počítača. Toto je obvyklý postup.

- Dosť veľa spy softwaru človek naťahá spolu s inými zložkami, iba bez názvu. Je to jednoduchý spôsob. Existuje aj takzvaný "UNICODE" s, ktorým je možné nahrať spyware, alebo vírus do zložiek programov automaticky otvorením bez ručného ukladania.

- Dalšia možnosť je trojsky kôň. Existujú aj novšie typy trojanov, ktoré sa po postupom a skoro ničím na trojany veľmi nepodobajú, ale sú driemajúcim softwarom v hostitelovom Pc na, ktoré sa môže hocikedy pripojiť a napodobňujú zložky Windows. Ak ten program Windows tetekuje za vlastný operačný systém, tak ho následne nieje možné mazať z Pc. Raz som chytiť autorom podpísaný vírus z web-stránky "Nostalgia" a velmi jednoducho som ho znefunkčnil a následne mazať, lebo týpkovia zabudli, že je možné meniť aj priamo zdrojový kód a nielen mazať celý súbor naraz. Nie so všetkými je to také jednoduché.

Admin
Administrátor fóra

Návrat hore Goto down

brutus aet

Odoslať pre brg za Ut október 20, 2009 7:40 pm

brutus aet sa da pouzit aj pri crackovani telnetovych hesiel, ale ma vobec vacsina ludi paru o tom, ze ma v pocitaci telnet? Ano, ze ze skoro nikto okrem internetovych kaviarni a firiem nema hesla na telnet je este zaujimavejsie. Brutus aet pri pri pokusoch dostat sa do pocitaca teda ani nebiva zapotreby.

brg
Anonymný

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Tobi za St október 21, 2009 12:58 am

Tak, ale to sa da povedat aj o antivirusovych softveroch a kadecom vs. viroch... a nielen o Brutus Aet. Jednoducho si treba zapespecit pocitac. Po nejakom lepsom zapespeceni ludia pozeraju az ked chytia nejaky virus, trojana, alebo sa im niekto hackne cez telnet. To uz je v ludskej povahe, ze ludia sa ucia za pochodu. Nikto nevlezie prvy krat do vody s tym, ze by si vedel zaplavat Kraula, alebo Motylika, ale nauci sa v nej plavat az, ked je v nej a hrozy mu utopenie a tak je to so vsetkym.

Tobi

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Fox za So október 31, 2009 6:32 pm

No ale kazdy modernejsi mail-ovy server od vas chce, aby ste si zvoli heslo, ktore pozostava minimalne zo 6-8 znakov a na niektorych by k tomu v tom hesle malo byt aj nejake cislo. Ak je to tak ako sa tu pise, tak to potom ten Brutus aet2 toho vela nerozlusti. Ak ma byt niekde v nejakom kode aj cislo spolu so slovom, tak su na to nepouzitelne vsetky wordlisty a podla toho co som cital, tak zase brute force je prilis zdlhavy proces lustenia.

Fox

Počet príspevkov : 42
Registration date : 31.10.2009

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Tobi za Št december 17, 2009 4:55 pm

To áno, ale s Brutus Eat2 sa dájú crackovať iné heslá než len na pop3. Tam už od teba nikde nechcú, aby bolo heslo také, alebo onaké. Tie heslá sú už tak trochu o inom.

Tobi

Návrat hore Goto down

Odoslať pre marek987 za Št január 07, 2010 1:43 am

vsetko robim podla planu a stale mi to nejde vedel by mi niekdo pomoct prosiiim

marek987
Anonymný

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Admin za Št január 07, 2010 4:17 am

- Otestuj si Brutus eat2 na vlastnej schránke tým, že do wordlistu vložíš vlastné heslo a spustíš to na vlastný Nick. Ak to napíšeš na začiatok wordlistu, tak výsledky by na správne fungujúcom Brutus eat2 mali byť vyhodnotené v priebehu 1/3 sekundy.
- Možno je problém v slabých wordlistoch
- možno sú kombinované heslá v tvare: "číslic, písmen a špec.znakov" a vtedy sú obvikle wordilsty k ničomu.

- Tak by ti možno viac vyhovovali niektoré zo snifferov, alebo vylepšený o funkcie odpočúvania portov obohatený Telnet ako novšia verzia NCat, ale s intuitívnym grafickým rozhraním, lebo by to išlo rýchlejšie a teda praktickejšie, alebo nejaký backdoor s obojstranným BackEnd-om.
Napríklad s Cain&Abel je možné zaslať coockies a tie ukladajú heslá a Nicky ku všetkému k čomu sa obeť pripojuje vrátane E-mailových schránok. Existuje plno software-u, ktoré získavajú dáta tohto typu.

Naposledy upravil Admin dňa Ne január 24, 2010 2:56 pm, celkom upravené 4 krát.

Admin
Administrátor fóra

Návrat hore Goto down

Odoslať pre tILL za Ne január 17, 2010 3:48 am

ja mam mail na gmail.com a nenaslo mi to moje heslo

tILL

Počet príspevkov : 1
Registration date : 17.01.2010

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Admin za Ne január 17, 2010 7:01 am

Vyzerá to tak, že ani nemohlo nájsť a pochybujem že vtedy, alebo niekedy predtým hladalo, lebo Brutus s Gmail nieje kompatibilný. Je tam iný protokol a url adresa pri prihlasovaní než je vyžadovaná, lebo Gmail nemá POP3. A potom aj ak by nebol... Google pri všetkých svojich účtoch nie že radí, ale používateľov priamo núti, aby si volili najmänej 8.ciferné heslo, ktoré sa bude skladať z kombinovaných alfanumerických zanakov, čiže číslic aj písmen presne kvôli tomu, aby minimalizovali úspešnosť passwordlistov k nule, ale ak máš účet na Gmail, tak načo máš takéto otázky? Lebo nezhoda adresy Gmailu s požadovanými parametrami Brutusu sa dá len ťažko prehladnuť. Jednine by sa ponúkalo vysvetlenie ak by si sa nevedome pokúšal dostať do Google a nie crackovnúť schránky užívateľov, ale to sa mi už nejako nezdá. Niečo tu nesedí.

Admin
Administrátor fóra

Návrat hore Goto down

trochu b*** Brutus

Odoslať pre sonyX za Ne február 07, 2010 8:11 pm

Podla mna je brutus Aet 2 blb***. Skusal som to na svojom ucte aj som stiahol som wordlist a hned prve slovo co v nom bolo tak na take som si zmenil heslo v maile ale aj tak mi napisalo b*** heslo ked som skusal v Brute

sonyX
Anonymný

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Tobi za Ne február 07, 2010 8:37 pm

Brutus aet2 vypuje iba to heslo pomocou, ktorého sa pripojí k účtu. Funguje to tak, že skúša odosielať rôzne heslá a logicky, či skôr analogicky za správne vyhodnotí iba to, ktorým sa dostane do schránky ak ho teda otestuje aj to zhodné.

Sú iba dve možnosti:
1.Nevyhodí to žiadne heslo - pri neúspechu
2.Vyhodí to správne heslo - pri úspechu

V tomto svete, kde nefunguje nič nadpozemské nieje možné, aby originálny software Brutusu vyžuval niečo iné.

Tento môj úvod smeroval celý k tomu, aby som konštatoval: "vymýšlaš si, kláaaameš!" a som si tým úplne istý.

Tobi

Návrat hore Goto down

.....

Odoslať pre sonyX za St február 17, 2010 7:00 pm

Vedel by niekto cracknuť pár ľudi na facebooku???

sonyX
Anonymný

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Admin za Pi február 19, 2010 12:31 pm

A dokonca aby reč nestála, tak každý kto spraví ilegálny crack/hack sa k tomu ešte aj verejne prizná? Takže myslím že nie.

Ale je na to iný software než Brutus a je tých možností dostatok. Ale myslím, že hackovanie je "zlé" pirat a saaaamozrejme ja osobne by som nad tým nikdy v živote ani neuvažoval. Ale inak tvoj príspevok je v pohode.

Admin
Administrátor fóra

Návrat hore Goto down

brutus aet2

Odoslať pre marco za Po marec 01, 2010 2:15 am

ja som to chcel skusit na sebe no problem bol s wordlistom stiahol som si wordlist slovak taky ma nazov no ked som tam zadal meno tak to neslo inak ten wordlist som stiahol na jednej z tych dvoch stranok co si sem dal
skusil som iny wordlist z tej istej stranky czechsk asi sa tak volal no ajtak to neslo nechapem to zadal som tam spravne meno ?

marco
Anonymný

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Admin za Po marec 01, 2010 5:18 pm

Mrkol som na Azet a naozaj... zmenili adresu na prihlásenie. Takže si to robil dobre, ibaže Azet teraz po rokoch konečne urobil zmeny v systéme prihlasovania.
kód:
Predtým sa prihlasovalo cez: http://pop3.azet.sk
Teraz sa prihlasuje cez:  https://prihlasenie.azet.sk

Takže cez POP3 cesta do schránok už nevedie a dokonca žiadajú od Userov aj zmenu hesla. Pozreem po rozhraniach softwarov vrátane Brutus Aet2, dám nejakú alternatívu a urobím zmeny v úvodnom príspevku, ale nie hned teraz, lebo mám prácu.

Admin
Administrátor fóra

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Nana za Ne apríl 11, 2010 1:22 am

No kedy to bude?

Nana
Anonymný

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Admin za Po apríl 12, 2010 11:58 am

Ak vôbec bude, lebo nepáči sa mi možnosť zneužitia informácii zameranému proti integrite tohto fora.

Admin
Administrátor fóra

Návrat hore Goto down

Odoslať pre lacofred za Pi júl 30, 2010 12:46 am

Je nieco noveho? Podarilo sa stym pohnut?Dakujem.

lacofred
Anonymný

Návrat hore Goto down

Admin

Odoslať pre Aleš za So september 25, 2010 12:36 pm

Si dobrý, fakt.. uznanie pre teba..

Aleš
Anonymný

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Admin za Št október 28, 2010 2:00 am

Tému asi zmažem.

Admin
Administrátor fóra

Návrat hore Goto down

Odoslať pre pekne za Ut január 25, 2011 3:57 pm

mam otazku ake programi si mam nainštalovat aby mi to nik nezistil a ake stranky si mam na inštaštalovat aby som mohol hekovat

pekne
Anonymný

Návrat hore Goto down

Odoslať pre AlFox za Pi február 18, 2011 12:33 pm

niekde som sa dočítal, že cez Bruta sa da dostať aj do sieti Wi-Fi. som používateľom Wi-Fi a dosť by ma zaujimalo ako sa na mna môže niekto napojiť kľudne aj cez hociaky iní program. Very Happy

AlFox
Anonymný

Návrat hore Goto down

Brutus

Odoslať pre Anonym za Pi marec 04, 2011 11:15 pm

A napišeš tu aj návod ako hacknuť take FTP webu? cez ten brutus

Anonym
Anonymný

Návrat hore Goto down

PLS Help jak svina :) dekuji

Odoslať pre 1zizi1 za St júl 06, 2011 4:19 pm

Zdarec pls esi nekdo vite jak se dostat na mail " 1zizi1@seznam.cz " tak pls pls poslete me heslo na 1iziz1@seznam.cz strasne moc vas o to prosim Very Happy thx Wink....zkousel sem s tiim programem vsechno ale nejde to nejak :/

1zizi1
Anonymný

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Sponsored content

Sponsored content

Návrat hore Goto down

Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Návrat hore

Povolenie tohoto fóra: